Hakkımızda

Gelişen  Makina ve Hidrolik Rakor ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1977 yılında sektörde faliyete başlayan firmamız, kısa sürede ürün yelpazesine paralel, gelişen teknoloji ve rekabet gücünü dikkate alarak, sektöründe öncülüğü hedef edinerek ilklere imza atmıştır.

2003 yılında 3000 mfabrikamız ve 300 m2 şubemizle koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen firmamız, 2005 yılında tüm Rakor ve Boru Bağlantı elemanları çeşitlerinde DIN normlarına uyarak üretimini kalite anlamında geliştirerek devam etmeye başlamıştır.

2005 yılının sonunda ise TS EN ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ'ni alarak kalite düzeyinde yüksek standartlarını tescile başlamış, 2010 yılının sonlarında ise CE BELGESİ ile üretmiş olduğu makinelerin kalite düzeyini onaylatmıştır. Kalite düzeyini her geçen gün standartlarının çok daha üstüne taşımayı hedeflemiştir.

İlerleyen teknolojiye katkı sağlamak, tüm teknolojik gelişmeleri firmamıza empoze ederek büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Artan kapasitemiz ve deneyimli teknik kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekte, üretimimize üst düzey kalite anlayışı getirmek için çalışmaktayız.

Kaliteye önem veren, yenilikçi, güven ve deneyimi bir arada sunan, en önemlisi sizlerin beklentilerini memnuniyete çevirmeyi ilke edinen bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz...

Teksan Hidrolik Rakor olarak 4 ana başlık altında üretim yapmaktayız.

  1. HİDROLİK HORTUM RAKORLARI
  2. HİDROLİK BORU BAĞLANTI ELEMANLARI
  3. HİDROLİK HORTUM SIKMA MAKİNELERİ
  4. HİDROLİK HORTUM KESME VE SOYMA MAKİNESİ


(c) 2019 TEKSAN Hidrolik Rakor Ltd. Şti. | 100.Yıl Bulvarı No.114, 06370 Ostim Ankara/TÜRKİYE | +90 312 354 43 23 (Pbx) | teksan@teksanhidrolik.com.tr