Hakkımızda

Gelişen makine ve hidrolik rakor ihtiyaçlarını karşılamak üzere 1977 yılında sektöre dahil olan firmamız, kısa sürede ürün yelpazesini paralel gelişen teknoloji ve rekabet gücünü dikkate alarak sektöründe öncülüğü hedef edinerek hep ilklere imza atmıştır.

Firmamız ISO 9001:2015 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ BELGESİ'ni alarak, kalite düzeyinde yüksek standartlarını tescile başlamış, 2010 yılının sonlarında ise CE BELGESİ ile üretmiş olduğu makinelerini kalite düzeyi onaylanmıştır.Kalite düzeyini her geçen gün standartlarının çok daha üstüne taşımayı hedeflemiştir.

İlerleyen teknolojiye katkı sağlamak, tüm teknolojik gelişmeleri firmamıza empoze ederek büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Artan kapasitemiz ve deneyimli teknik kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekte, üretimimize üst düzey kalite anlayışı getirmek için çalışmaktayız.

Kalite düzeyini her geçen gün standartlarının çok daha üstüne taşımayı hedef teşkil etmiştir. Her geçen gün ilerleyen teknolojiye katkı sağlamak ve tüm teknolojik gelişmeleri firmamıza empoze ederek büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

2012 yılının son çeyreğinde Sincan OSB' de 10.000 m²'lik kapalı alan yeni fabrikamızla ve Ostim de 1.000 m²'lik mağazamız ile artan kapasitemiz ve deneyimli teknik kadromuz ile AR-GE çalışmalarımızı güçlendirmekte, üretimimize üst düzey kalite anlayışı getirmek için çalışmaktayız.

Kaliteye önem veren yenilikçi, güven ve deneyimi bir arada sunan, en önemlisi sizlerin beklentilerini memnuniyetle çevirmeyi ilke edinen bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz.

 

Teksan Hidrolik Rakor olarak 7 ana başlık altında üretim yapmaktayız.

1.Hidrolik Hortum Rakorları

2.Hidrolik Boru Bağlantı Elemanları

3.Hidrolik Hortum Rakoru Sıkma Presleri

4.Boru Şekillendirme

5.Otomotiv Yan Sanayi

6.Tarım İş Makinaları

7.Savunma Sanayi


(c) 2019 TEKSAN Hidrolik Rakor Ltd. Şti. | 100.Yıl Bulvarı No.114, 06370 Ostim Ankara/TÜRKİYE | +90 312 354 43 23 (Pbx) | teksan@teksanhidrolik.com.tr